Alain Pénichot : Kasvojooga : Nuorentavat ja kiinteyttävät harjoitukset

35,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-KASV-C0EC77
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Kasvojoogan luonnolliset harjoitukset kohottavat kasvojen ilmettä ja auttavat ehkäisemään ikääntymisen merkkejä ilman kirurgisia toimenpiteitä. Helposti omaksuttavat liikkeet tukevat kauneutta, hyvinvointia ja mielenrauhaa osana päivittäistä rutiinia.

Jo muutama minuutti päivittäistä kasvojoogaa ja yllätyt tuloksista!

Kasvojooga kohottaa ja parantaa kasvojen ilmettä luonnomukaisesti ilman kirurgin veistä. Se on tehokas tapa ehkäistä ikääntymisen merkkejä.

Menetelmä perustuu erittäin tehokkaisiin harjoituksiin, jotka kiinteyttävät kasvoja ja poistavat stressin ja väsymyksen merkkejä. Harjoitukset on helppo ottaa osaksi päivittäistä kauneudenhoitoa, eikä joogaan tarvita välineitä.

Tämä kokonaisvaltainen menetelmä sisältää kasvojen lihaksia vahvistavia harjoituksia, kohottavaa energiapisteiden painelua ja itsehierontaa. Se lisää kauneutta, hyvinvointia ja mielenrauhaa!

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäAlain Pénichot
Teoksen nimiKasvojooga : Nuorentavat ja kiinteyttävät harjoitukset
AlkuteosYoga du visage et techniques associées
SKUP-KASV-C0EC77
Avainsanatvoimistelu, harjoittelu, jooga, liikkeet, kasvot, harjoitukset, yoga, träning, gymnastik, övningar, rörelser (motorik), ansikte
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja