Alison Page : Ilo irti

Alkaen 2,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-ILO--09A9AD
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Kevätbreikki Coconut Beachilla Floridassa tuo mukanaan auringon, rannan ja vauhdikkaat tunnelmat, kun ystävykset tempautuvat loman vilskeeseen.

Kenelle: Nuorille, 10–14-vuotiaille.

WOW! Koulusta on lomaa ja kaikki ovat lähteneet viettämään kymmenpäiväistä KEVÄTBREIKKIÄ Coconut Beachille Floridaan!!! Alyssalla, Gabriellella ja Meganilla on mielessään vain aurinko, ranta ja pojat!!!

Tämä ei ole reilua. Minunhan piti kohdata unelmieni poika lomalla, mutta mitä tapahtuikaan??? Kaikilla muilla on jo kundikaveri paitsi minulla. Ja aina kun pääsen treffeille, Tom Hooper roikkuu ympärillä. Onhan Tom kyllä hauska ja aika kiva... mutta poika nyt samasta koulusta? Ei käy! Aion pyydystää jonkun kypsän ja tyylikkään kaverin. Mutta joka paikassa on vain Tom, joka tuijottaa minua pehmeillä, uneksivilla silmillään. Voi ei! Enhän minä voisi ihastua Tomiin – vai voisinko?

KEVÄTBREIKKI-SARJA: AURINKOLOMA / RANTAPOJAT / ILO IRTI

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäAlison Page
Muut tekijätJohanna Tapio
Teoksen nimiIlo irti
AlkuteosLast fling
SKUP-ILO--09A9AD
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja