André Simon : Hei, osaan aakkoset!

Alkaen 5,00 €
Vain %1 jäljellä
SKU
P-HEI--F9799D
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Tutustu aakkosiin hauskalla ja helpolla tavalla valmiiksi tavutettujen lauseiden avulla. Tämä kuvakirja tekee kirjainten opettelusta innostavaa pienille lukijoille.

Kenelle: 4-7-vuotiaille, jotka ovat kiinnostuneita aakkosten ja lukemisen opettelusta.

Hei! Tässä on sinulle ensimmäinen aakkoskirjasi. Kirja sisältää valmiiksi tavutettuja lauseita, joiden avulla kirjainten opettelu on helppoa ja hauskaa!

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäAndré Simon
Muut tekijätKuvittaja: André Simon
Teoksen nimiHei, osaan aakkoset!
Avainsanat4-7-vuotiaat, Akkoset, Opi, Tavutettu, kuvakirja, kuvakirjat, lastenkirja, lastenkirjallisuus, opettelu, oppiminen
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja