Arne Krüger : Parhaat cocktailit : Taskukokoisia cocktailien valmistusohjeita

5,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-PARH-42E573
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Parhaat cocktailit tarjoaa näppärän kokoelmansa taskukokoisia reseptejä niin klassisiin kuin erikoisempiinkin cocktaileihin.

Cocktailien valmistusohjeita korttisarjana — uusi käytännöllinen ajatus. Jokaisessa kuudessatoista kortissa on keskimäärin viiden cocktailin valmistusohjeet ja kääntöpuolella värikuva oikeasta tarjoilutavasta ja -lasista. Kortit ovat pesunkestäviä ja mahtuvat käsilaukkuun tai povitaskuun ostosilmisiksi. Herkkukorttisarjassa on myös ilmestynyt: Pirteitä salaatteja, Pikkuruokia lihasta, Lämpimiä juustoruokia, Iloisia hoikkusruokia sekä Grillistä ja vartaaasta.
Värikuvat on valmistanut Teubner-Studio, Füssen.

Tässä kotelossa:
Konjakkicocktaileja
Aniscocktaileja ym.
Manhattaneita
Katkerococktaileja
Vodkacocktaileja
Pousse-Caféita
Flipejä
Hedelmäviinacocktaileja
Fancy Drinkejä
Martineja
Viskicocktaileja
Daiqureja
Knickerbeinejä
Ginacocktaileja
Bronxeja ym.
Aperitiiveja

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäArne Krüger
Muut tekijätSirkka Ström
Teoksen nimiParhaat cocktailit : Taskukokoisia cocktailien valmistusohjeita
AlkuteosCocktails, Cocktails
SKUP-PARH-42E573
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja