Ava Numminen : Laulutaidottomasta kehittyväksi laulajaksi : tutkimus aikuisen laulutaidon lukoista ja niiden aukaisemisesta

Ei varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-LAUL-B79502
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Ava Numminen tarkastelee aikuisen laulutaidon kehittämistä ja siihen liittyviä esteitä tutkimuksessaan, jossa yhdistyvät musiikkikasvatus ja kulttuuripsykologia.

Kenelle: Laulutaidon kehittämisestä kiinnostuneille aikuisille sekä musiikkikasvatuksen ja kulttuuripsykologian parissa työskenteleville.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäAva Numminen
Teoksen nimiLaulutaidottomasta kehittyväksi laulajaksi : tutkimus aikuisen laulutaidon lukoista ja niiden aukaisemisesta
SKUP-LAUL-B79502
Avainsanataikuiset, taidot, musiikkikasvatus, kehitys, toimintatutkimus, laulaminen, kulttuuripsykologia
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja