Barbara Ann Kipfer : 12000 syytä olla onnellinen
5,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-1200-138555

Löydä arjen ilo arjen pienissä ja suurissa hetkissä, kun Barbara Ann Kipfer listaa 12 000 tapaa olla onnellinen. Rakkausrunot, elokuvat, tuoksut ja intohimoiset hetket muistuttavat meitä elämän arvosta.
Takakansi
Mitä yhteistä on rakkausrunoilla, Casablanca-elokuvalla, hiekkalinnoilla, manikoilla ja kermavaahdolla, taikuieresityksillä, intohimolla, vastakeitetyn kahvin tuoksulla, kevätesikoilla, flirttailulla, parhaimpinsa pynttäytymisellä ja Frank Sinatran levyillä?Ne tekevät elämästä elämisen arvoista.
Esittely
Maailma on täynnä pieniä onnellisia asioita, jotka tekevät elämästä elämisen arvoista. Sellaisia kuten metsämansikat, vastakeitetyn kahvin tuoksu, flirttailu, hiekkalinnat ja pihagrillistä tuleva makkaran tuoksu. Tätä hyvän tuulen kirjaa lukiessasi huomaat keksiväsi aina vain useampia syitä olla onnellinen!* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.
| Tuoteryhmä | |
|---|---|
| Tekijä | Barbara Ann Kipfer |
| Muut tekijät | Ilkka Rekiaro |
| Teoksen nimi | 12000 syytä olla onnellinen |
| Alkuteos | 14000 things to be happy about |
| SKU | P-1200-138555 |
