Bertil Hökby & Gösta Åberg : Ajatuksia miehestä, naisesta ja rakkaudesta

5,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-AJAT-B995FD
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Tämä sitaatti- ja aforismikokoelma pureutuu miehen ja naisen kiehtovaan suhteeseen sekä rakkauden monivivahteisuuteen. Kirja tarjoilee ajattomia viisauden sanoja ja nokkelia huomioita vuosisatojen varrelta kuuluisuuksilta kuten William Shakespeare ja Groucho Marx.

Sitaatti- ja aforismikokoelma miehen ja naisen alati yhtä kiehtovasta suhteesta, rakkauden syttymisestä ja sen säilyttämisen vaikeudesta. Ajatonta elämänviisautta ja nokkelia oivalluksia, lausujina miehet ja naiset kautta vuosisatojen, William Shakespearestä Groucho Marxiin.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäBertil Hökby & Gösta Åberg
Muut tekijätKari Korhonen
Teoksen nimiAjatuksia miehestä, naisesta ja rakkaudesta
AlkuteosVisdomsord om mannen, kvinnan och kärleken
SKUP-AJAT-B995FD
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja