Bisse Grenert : Pikkuleipien ja kakkujen parhaita
Alkaen 2,50 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-PIKK-DF974A

Pikkuleipien ja kakkujen parhaita tarjoaa laajan valikoiman herkullisia ohjeita niin klassisiin kuin uusiinkin leivonnaisiin. Kirjassa on yli sata pikkuleipä- ja kuivakakkuohjetta helposti seurattavilla kuvilla.
Kenelle: Leipomisesta ja leivonnaisista kiinnostuneille.
Maittava valikoima erityyppisiä pikkuleipiä ja kuivia kakkuja innokkaille kotileipureille. Runssaasta valmistusohjevalikoimasta löytyy kokeiltavaa sekä kokeneelle jauhopeukalolle että äidin pienille apulaisille. Kirjan monipuolisissa ohjeissa on sekä vanhoja suosikkeja että kokeilemisen arvoisia uutuuksia.
Raikas piirros- ja nelivärikuvitus, yli sata valmistusohjetta.
Raikas piirros- ja nelivärikuvitus, yli sata valmistusohjetta.
* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.
| Tuoteryhmä | |
|---|---|
| Tekijä | Bisse Grenert |
| Muut tekijät | Tuula Ivakko |
| Teoksen nimi | Pikkuleipien ja kakkujen parhaita |
| Alkuteos | Alla sorters kakor |
| SKU | P-PIKK-DF974A |
| Avainsanat | ruokaohjeet, leivonnaiset, leipominen |
