Charles M Schulz : Rakkautta on... kulkea käsi kädessä

Alkaen 4,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-RAKK-571BA6
Katso kaikki vaihtoehdot

Tenavien ikiaikaista elämänviisautta ystävyydestä ja rakkaudesta vastustamattomina lahjakirjoina.

Ystävä haaveilee jäätelöannoksesta keskellä yötä... ihan niin kuin sinäkin. Ystävä pitää samoista tv-ohjelmista kuin sinä. Ystävä saa sinut nauramaan kipeinäkin hetkinä.

Ystävä auttaa silloinkin, kun sinulla on hilsettä. Rakkautta on saada kirjelappu tunnilla. Rakkautta on töytäisy oikeaan suuntaan. Rakkautta on olla uskollinen loppuun asti.

Tenavien Jaska Jokunen, Ressu ja kumppanit pohtivat syvällisiä ystävyydestä ja rakkaudesta juuri sillä hellällä, oivaltavalla tavalla, joka on tehnyt sarjakuvahahmoista koko maailman rakastamia.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäCharles M Schulz
Muut tekijätJuhani Tolvanen & Anita Tolvanen
Teoksen nimiRakkautta on... kulkea käsi kädessä
AlkuteosLove is walking hand in hand
Avainsanatrakkaus
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja