Dianne Jacob : Will write for food : the complete guide to writing cookbooks, blogs, reviews, memoir, and more

6,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-WILL-F38F7B
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Dianne Jacobin kattava opas tarjoaa käytännön neuvoja ja inspiraatiota kaikille, jotka haluavat syventyä ruokakirjoittamisen maailmaan, olipa tavoitteena oma blogi, keittokirja tai ravintola-arvio. Kirjan vinkit ja harjoitukset auttavat kehittämään kirjoitustaitoa ja löytämään oman äänensä ruoka-aiheisessa sisällöntuotannossa.

Kenelle: Ruokakirjoittamisesta, bloggaamisesta tai keittokirjojen tekemisestä kiinnostuneille.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäDianne Jacob
Teoksen nimiWill write for food : the complete guide to writing cookbooks, blogs, reviews, memoir, and more
SKUP-WILL-F38F7B
Avainsanatkeittokirjat, kirjoittaminen, arviointi, ruoka, ravintolat, kirjallisuus, blogit, litteratur, skrivande, kokböcker, restauranger, mat, utvärdering, bloggar, Cookbooks, Food writing
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja