Eija Jansson : Iltaan saakka

Ei varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-ILTA-32F351
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Eija Janssonin teos tuo esiin kaipuun ja surun tunteita runouden keinoin. Avaa runouden maailma, jossa sanat lohduttavat ja yhdistävät.

Runoja ikävästä ja surusta. Kun olet kyyneleittesi kanssa yksin, voit runoja lukemalla saada lohtua; et ole tunteittesi kanssa yksin.

Unelmat katoavat
muistosi hiivuttua
ohueksi autereeksi
- käteni ei yllä.

Eija Jansson on julkaissut teoksia vuodesta 2003 saakka. Niitä ovat kustantaneet useat eri kustantajat. Pääosa hänen kirjoistaan on dekkareita, mutta myös lastenkirjoja, runoja ja toimitettuja teoksia.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäEija Jansson
Teoksen nimiIltaan saakka
SKUP-ILTA-32F351
AvainsanatRakkaus, Runo, Suru, TusKA, ikävä
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja