Erika Åberg : Ompele, neulo ja askartele

26,20 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-OMPE-C96E7F
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Ompele, neulo ja askartele tarjoaa inspiroivia käsityöprojekteja, joissa hyödynnetään kierrätettyjä ja luonnosta löytyviä materiaaleja. Tutustu uusiin tekniikoihin ja löydä luovuuden ilo arkeen Erika Åbergin opastuksella.

Haluatko arkeesi enemmän luovuutta ja käsillä tekemistä? Rauhaa, läsnäoloa ja luontoretkiä? Jos vastasit kyllä, tämä kirja on sinulle! Suosituista neulekirjoistaan tunnetun, ruotsalaisen Erika Åbergin ajatuksena ei ole suorittaa mitään, vaan ennemminkin leikkiä. Opetella tuntemaan omat kädet, tunnustella erilaisia materiaaleja ja tekniikoita. Ideoita toteutetaan kankaista, langoista, paperista ja luonnosta löytyvistä materiaaleista kuten järviruo'oista ja kuivatuista marjoista. Pääset neulomaan ja ompelemaan, kirjomaan ja värjäämään luonnonväreillä - mikä milloinkin sinua inspiroi ja tuo elämääsi luovuuden iloista hehkua.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäErika Åberg
Muut tekijätKääntänyt: Heli Ikäheimo
Teoksen nimiOmpele, neulo ja askartele
AlkuteosSticka, sy och skapa
SKUP-OMPE-C96E7F
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja