Ernstfried Prade : Nyt surffaamaan : varusteet, tekniikka, teoria
6,50 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-NYT--448C27

Ernstfried Prade johdattaa lukijan purjelautailun maailmaan tarjoamalla selkeät ohjeet varusteista, tekniikasta ja teoriasta sekä tärkeät turvallisuusvinkit.
Kenelle: Aloitteleville surffaajille ja purjelautailuun kiinnostuneille.
Tämä kirja on tarkoitettu aloittelevan surffaajan oppaaksi niin itseopiskeluun kuin purjelautakurssillekin. Siinä esitellään erinomaisen havainnollisesti purjelautailun tekniikka, teoria ja varusteet sekä turvallisuusnäkökohdat ja vesillä liikkumisen yleiset säännöt.
Teoksen kirjoittaja Ernstfried Prade on Euroopan tunnetuimpia surffauskouluttajia, ja suomentaja Timo Lampila on ansioitunut sekä purjelautakilpailuissa että lajin kouluttajana.
Teoksen kirjoittaja Ernstfried Prade on Euroopan tunnetuimpia surffauskouluttajia, ja suomentaja Timo Lampila on ansioitunut sekä purjelautakilpailuissa että lajin kouluttajana.
* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.
| Tuoteryhmä | |
|---|---|
| Tekijä | Ernstfried Prade |
| Muut tekijät | Timo Lampila |
| Teoksen nimi | Nyt surffaamaan : varusteet, tekniikka, teoria |
| Alkuteos | Windsurfen lernen |
| SKU | P-NYT--448C27 |
