Heikki Kytölä : Turistimetsästäjiä ja lintumiehiä

Alkaen 4,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-TURI-4AA75C
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Heikki Kytölä kokoaa parhaat erätarinansa yhteen teokseen, jossa vanhojen metsien perinteet ja nykyajan turistimetsästäjien sattumukset kohtaavat tuoreen huumorin siivittämänä.

Heikki Kytölä on uusi nimi kirjantekijänä, mutta esimerkiksi Eränkävijän lukijat tuntevat jo hänen tuoreen ja reippaan huumorin siivittämän kynänsä jäljen. Parhaista erätarinoistaan Kytölä on nyt koonnut kokoelman, joka aihepiiriltään liikkuu sekä vanhoissa ikimetsissä perinteisten eränkäyntimuotojen parissa että nykyajan turisti-metsästäjien ajoittain hyvinkin yllätyksellisessä matkassa.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja