Inkeri Kilpinen : Kulkurin kertomuksia : Andeilta Amazonille

Alkaen 4,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-KULK-CDA013
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Matkakirja vie lukijan Etelä-Amerikan vuoristokylistä suuriin metropoleihin ja kadonneiden kulttuurien jäljille Tyynenmeren rannoille sekä Andien maisemiin inkojen salaperäiseen menneisyyteen.

Kiehtova lukuelämys, enemmän kuin matka­kirja

Etelä-Amerikan vuoristokylistä suurin metropoleihin. Kirja vie lukijaa myös kadonneitten kulttuurien jäljille Tyynen meren rannoille sekä etsimään Inkojen salaperäistä menneisyyttä Andien mahtavien maisemien kätköistä.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäInkeri Kilpinen
Teoksen nimiKulkurin kertomuksia : Andeilta Amazonille
SKUP-KULK-CDA013
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja