Jaakko Sirppi : Kolmas tasavalta

Alkaen 2,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-KOLM-81DEEA
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Jaakko Sirpin Kolmas tasavalta on ravisteleva satiiri, joka luo tulevaisuuden kuvan yhden puolueen hallitsemasta Suomesta 1990-luvulla.

Ravisteleva romaani tulevaisuudestamme, kutkuttava poliittinen satiiri Suomesta 1990-luvulla, jolloin maasta on tullut vain yhden sallitun puolueen hallitsema sosialistinen valtio.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäJaakko Sirppi
Teoksen nimiKolmas tasavalta
SKUP-KOLM-81DEEA
Avainsanatsatiiri, tieteiskirjallisuus
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja