Jeff Kinney : Neropatin päiväkirja: Tee-se-itse-kirja
Alkaen 10,50 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-NERO-974C6C

Tee oma päiväkirjastasi yhtä hulvaton kuin Neropatin sekoilut – tässä kirjassa pääosassa olet sinä itse! Täytä sivut ideoilla, muistoilla ja salaisuuksilla omalla tyylilläsi.
Kenelle: 7+ vuotiaille Neropatin päiväkirjan ystäville.
Takakansi
Tämä EI TODELLAKAAN ole mikään perinteinen päiväkirja vaan......BESTSELLER, JONKA PÄÄHENKILÖ OLET SINÄ ITSE!
Tämän kirjan kirjoittaja, kuvittaja ja päähenkilö olet sinä itse. Oli elämäsi kuinka erikoislaatuinen tahansa, tässä kirjassa on paikka parhaillle ideoillesi (jotta voit joskus todistaa keksineesi ne ensin), noloimmille salaisuuksille ja jopa unelmiesi jalkapallojoukkueelle. MUISTA! Tämä kirja kertoo sinusta, joten koko maailma haluaa lukea sen. Piilota se siis paikkaan, josta kukaan ei voi löytää sitä.
MUKANA NELIVÄRISARJAKUVIA!
KAPPA KETALETTA! Anteeksi herra, mutta voisinko katsoa kaulaanne lähemmin? Käyhän se, mutta miksi? Koska olen vampyyri! KAPPA KETALETTA!
Esittely
Hauskaa lukemista ja tekemistä Neropatin ystäville!Tämä EI TODELLAKAAN ole mikään perinteinen päiväkirja vaan... BESTSELLER, JONKA PÄÄHENKILÖ OLET SINÄ ITSE!
Tämän kirjan kirjoittaja, kuvittaja ja päähenkilö olet sinä itse. Oli elämäsi kuinka erikoislaatuinen tahansa, tässä kirjassa on
paikka parhaille ideoillesi (jotta voit joskus todistaa keksineesi ne ensin), noloimmille salaisuuksille ja jopa unelmiesi jalkapallojoukkueelle. MUISTA! Tämä kirja kertoo sinusta, joten koko maailma haluaa lukea sen. Piilota se siis paikkaan, josta kukaan ei voi löytää sitä.
Jeff Kinney (s. 1971) on yhdysvaltalainen kirjailija, sarjakuvataiteilija ja pelisuunnittelija, joka tunnetaan parhaiten huippusuosituista Neropatin päiväkirjoistaan. Hän asuu perheineen Massachusettsissa, jossa hän pyörittää myös kirjakauppaa Plainvillen kaupungissa.
* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.
| Tuoteryhmä | |
|---|---|
| Tekijä | Jeff Kinney |
| Muut tekijät | Sakari Hyrkkö |
| Muut tekijät | Translated by: Sakari Hyrkkö |
| Teoksen nimi | Neropatin päiväkirja: Tee-se-itse-kirja |
| Alkuteos | The Wimpy Kid Do-It Yourself Book |
| SKU | P-NERO-974C6C |
| Avainsanat | luonteenpiirteet, muistot, lapsuus |
