Jeffrey Zimmerman & Elizabeth Thayer : Adult Children of Divorce - How to Overcome the Legacy of Your Parents' Breakup and Enjoy Love, Trust, and Intimacy

10,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-ADUL-225178
Katso kaikki vaihtoehdot
✨
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Jeffrey Zimmermanin ja Elizabeth S. Thayerin opas tarkastelee vanhempien avioeron pitkäaikaisia vaikutuksia aikuisten ihmissuhteisiin. Se tarjoaa keinoja itsetuntemuksen, luottamuksen, rajojen ja läheisyyden vahvistamiseen.

Kenelle: Aikuisille, joiden vanhemmat ovat eronneet, sekä lukijoille, jotka etsivät tukea luottamukseen, sitoutumiseen ja läheisiin ihmissuhteisiin.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäJeffrey Zimmerman & Elizabeth Thayer
Teoksen nimiAdult Children of Divorce - How to Overcome the Legacy of Your Parents' Breakup and Enjoy Love, Trust, and Intimacy
SKUP-ADUL-225178
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 9-14.30)
Copyright © Finlandia Kirja