Jim Davis : Karvinen keittää : ruokaa laiskoille ja lihaville

7,50 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-KARV-3E8DB6
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Kissaherra Karvinen tarjoilee keittokirjassaan neljäkymmentä helppoa ja maukasta reseptiä, joissa säästetään vaivaa, mutta ei herkullisuudesta tai kermasta. Kirja sopii erityisesti niille, jotka arvostavat nopeita kokkausratkaisuja ja makuelämyksiä.

Takakansi

Hyvän ruoan kiihkeänä ystävänä laajalti tunnettu kissaherran Karvinen paljastaa keittokirjassaan neljäkymmentä suosikkireseptiään päivällisistä maittaviin arkiruokiin ja nopeatekoisista välipaloista jälkiruokiin. Karvisen seurassa laiskakin kotikokki saa itseensä aivan uutta puhtia. Ruokien valmistamiseen ei tarvita turhaan aikaa ja energiaa, kermaa ja voita sitäkin reilummin. Ja mikä parasta: tulokset ovat kerrassaan herkullisia!

Esittely

Kissaherra Karvinen paljastaa keittokirjassaan neljäkymmentä suosikkireseptiään päivällisistä maittaviin arkiruokiin ja nopeatekoisista välipaloista jälkiruokiin. Aikaa ja energiaa ei tärvätä, kermaa ja voita sitäkin reilummin.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäJim Davis
Muut tekijätJonas Persson & Jonas Karlén
Teoksen nimiKarvinen keittää : ruokaa laiskoille ja lihaville
AlkuteosGustafs kokbok : mat för en lat
SKUP-KARV-3E8DB6
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja