Johanna Broman : Selvänäkijän maailmat : tämä maailma, henkimaailma, ihmisen mahdollisuudet

Alkaen 7,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-SELV-D66781
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Johanna Broman avaa näkijän työnsä arkea ja yhteytensä henkimaailmaan, tarjoten katsauksen ihmisen mahdollisuuksiin ja rajatiedon maailmaan.

Minkälaisiin asioihin ihmiset kysyvät Johanna Bromaninin neuvoja? Miten hän pystyy heitä auttamaan?

Selvänäkemi nen on Johanna Bromanille luonnollinen asia. Kirjassaan hän kertoo työstään ja siitä miten ja mitä hän näkee. Hän kuvailee henkimaailmaa, johon hän on yhteydessä ja joka on lähellä meidän maailmaamme. Hän selvittää myös sitä miten jokaisella on toinen mahdollisuus elää.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäJohanna Broman
Teoksen nimiSelvänäkijän maailmat : tämä maailma, henkimaailma, ihmisen mahdollisuudet
SKUP-SELV-D66781
Avainsanatselvänäkö, henkiparannus
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja