Jørn Lier Horst : Etsiväkaksikko: Linnan arvoitus

21,70 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-ETSI-93AFC2
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Sukella jännittävään mysteerin maailmaan Etsiväkaksikon seurassa ja testaa taitosi vihjeiden etsinnässä Linnan arvoituksessa.

Kenelle: 6-vuotiaille ja sitä vanhemmille lapsille, jotka pitävät arvoitusten ratkomisesta ja salapoliisitarinoista.

Etsi vihjeitä ja ratkaise mysteeri yhdessä Etsiväkaksikon kanssa! Jännittävä pelikirja koululaisille.

Tilda, Oliver ja Otto ovat telttaretkellä, kun he huomaavat salaperäisen Varislinnan ikkunassa kumman vilkkuvan valon. Mitä on tekeillä? Etsiväkaksikko löytää vihjeitä ympäristöstä. Etsi niitä heidän kanssaan: tarvitset vain tarkat silmät ja nopeat hoksottimet. Johtolankoja voi löytyä pimeistä luolista tai salaovien takaa... Ne on piilotettu suuren kirjan kuviin, ja ratkaisu löytyy päättelemällä – ja seuraavalta sivulta.

Valmiina uusiin salapoliisitehtäviin? Lue myös Etsiväkaksikon Operaatio-kirjat.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäJørn Lier Horst
Teoksen nimiEtsiväkaksikko: Linnan arvoitus
AlkuteosDetektivbyrå nr. 2: Jakten på Slottets Hemmelighet
SKUP-ETSI-93AFC2
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja