Jukka Koro : Aikuinen oman oppimisensa ohjaajana : itseohjautuvuus, sen kehitttyminen ja yhteys oppimistuloksiin kasvatustieteen avoimen korkeakoulun monimuotokokeilussa

20,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-AIKU-6A8E27
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Jukka Koron teos tarkastelee itseohjautuvuuden merkitystä ja kehittymistä aikuisten oppimisprosessissa korkeakouluopetuksen moderneilla menetelmillä.

Kenelle: Aikuisopiskelijoille, opettajille ja kasvatusalan ammattilaisille kiinnostuneille aikuiskoulutuksesta ja itsenäisestä oppimisesta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäJukka Koro
Teoksen nimiAikuinen oman oppimisensa ohjaajana : itseohjautuvuus, sen kehitttyminen ja yhteys oppimistuloksiin kasvatustieteen avoimen korkeakoulun monimuotokokeilussa
SKUP-AIKU-6A8E27
Avainsanatväitöskirjat, minäkuva, oppiminen, oppimistyylit, aikuiset, aikuiskoulutus, didaktiikka, aikuisopiskelu, oppimisprosessi, kognitiivinen psykologia, itseohjautuvuus, itseopiskelu, monimuoto-opetus, avoin korkeakoulu, etäopiskelu, reflektiivisyys
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja