Jyrki Laine : Pieniä asioita piristämään päivää

Alkaen 4,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-PIEN-6A39AD
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Jyrki Laineen "Pieniä asioita piristämään päivää" muistuttaa elämän pienistä iloista ja innostaa nauttimaan arjen myönteisistä hetkistä.

Aamun aurinko, tuore lehti ja kuppi kahvia, keväiset puiden lehdet ja leikatun ruohon tuoksu, kukat ja eläimet, runot ja kaupungit – elämä on tässä, elämä on kaikkialla.

Tämä on kirja elämän iloista, pienistä asioista, joita voi tehdä silloin, kun haluaa piristää päivää ja karkottaa masennuksen. Kirja muistuttaa elämän tarjoamista mahdollisuuksista ja rohkaisee elämän pyydystämiseen. Se kannustaa mukavien asioiden huomaamiseen silloin kun on pimeää, sataa tai mikään ei huvita. Pieniä, hyviä asioita ihan muuten vain huviksi ja iloksi.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäJyrki Laine
Teoksen nimiPieniä asioita piristämään päivää
SKUP-PIEN-6A39AD
Avainsanatelämäntaito, onnellisuus, mielihyvä
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja