Jyrki Pellinen : Yön kaunottaret ovat todellisia kuvitelmia

Jopa -50 % Alkaen 3,25 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
0987180
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Jyrki Pellisen "Yön kaunottaret ovat todellisia kuvitelmia" on kokoelma pitkässäikeisiä ja monisanaisia mietelmiä sekä mielialojen kuvauksia.

"ja edelleen mitä tapahtuu muualla kuinka paljon on todellisuutta pääportti on suljettu kukaan ei pääse enää luokseni ystävä lainaa kirjani vie aikani ystävävää minut ihmiset eivät nuoruudessa enää odota päivääkään yön kaunottaret ovat todellisia kuvitelmia oven kaaret kauniita temppelin kattoja kuinka paljon on todellisuutta lumisade on silmissäni äiti kulkee temppelissämme onni on kuvitelmissa mitä tapahtuu muualla"

Yön kaunottaret ovat todellisia kuvitelmia on Jyrki Pellisen kokoelma pitkässäikeisiä, tietoisen monisanaista mietettä, mielialoja.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
ErikoisominaisuusAlennus
Tuoteryhmä
TekijäJyrki Pellinen
Teoksen nimiYön kaunottaret ovat todellisia kuvitelmia
SijaintiPaikallisvarasto Lähetetään seuraavana arkipäivänä
KustantajaOtava
Painovuosi1987
Painos1
SidontaNidottu kansipaperein (pehmeäkantinen)
Sivumäärä108
Kielisuomi
ISBN9511094173
KuntoErinomainen (K4)
Kansipaperin kuntoJonkin verran kulumaa/pienoisia repeämiä
SKU0987180
Korkeus (mm)214
Syvyys (mm)147
Paksuus (mm)9
Paino (g)162
VerokantaALV 13,5 %
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja