Kaj Kunnas : Kohtaaminen

Alkaen 12,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-KOHT-26B506
Katso kaikki vaihtoehdot

Kaj Kunnas pureutuu uutuuskirjassaan suomalaisten menestyjien ja selviytyjien kuoren alle - ja tekee sen tyylilleen uskollisesti: positiivisesti, rehellisesti ja ennen kaikkea aidosti.

Toimittaja Kaj Kunnaksen uutuuskirja Kaj Kunnas - KOHTAAMINEN tarjoaa lukijalle 14 koskettavaa, syvällistä ja inspiroivaa keskustelua. Kohtaamisten kantavia teemoja ovat elämän arvopohja, selviytyminen, erilaisuus, inspiroituminen ja esikuvallisuus. Myös menetys, muutos ja pelko ovat teoksen keskeisiä aiheita - sairastuihan Kunnas vakavasti keväällä 2016.

Kunnas kohtaa kirjassa muun muassa uransa päättäneen huippu-uimari Hanna-Maria Seppälän, toimitusjohtaja-poliitikko Piia-Noora Kaupin, toimittaja Baba Lybeckin, kauneuskilpailuissa menestyneen Olivia Myllylän sekä Yle Puheen juontajakaksikon, Susani Mahaduran ja Yagmur Özbergan. Hänen kanssaan saman pöydän ääreen istuvat myös rock-tähti Michael Monroe, jalkapallovalmentaja Shefki Kuqi, tanssija-koreografi Jorma Uotinen sekä hiihdon MM- ja olympiavoittaja Iivo Niskanen.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäKaj Kunnas
Muut tekijätAri Lahti & Paavo Nurmi ym.
Teoksen nimiKohtaaminen
SKUP-KOHT-26B506
Avainsanatmenestyminen, kokemukset, onni, muistelu, menetys
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja