Kastanja Tuomala : Erilaiset börröiset kummitukset Lontoossa

Alkaen 17,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-ERIL-C627E1
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Suloinen ja mielikuvituksellinen kuvakirja seuraa börröisiä kummituksia Lontooseen, jossa huvipuiston kummitusjuna odottaa. Kastanja Tuomalan valloittavat kuvat ja teksti tuovat esiin lapsen näkökulman ystävällisiin kummituksiin.

Kenelle: 3+ -vuotiaille lapsille

Erilaiset börröiset kummitukset matkustavat Lontooseen. Kaikki haluavat suoraan huvipuistoon, koska siellä on kummitusjuna.

Tässä kirjassa kummitukset eivät ole lainkaan pelottavia, vaan suloisia ja börröisiä. Kirjan on kirjoittanut ja kuvittanut 10-vuotias Kastanja Tuomala.

Kirjasarjasta ovat aiemmin ilmestyneet teokset Erilaiset börröiset kummitukset ja Erilaiset börröiset kummitukset Risteilyllä.

Ikäsuositus 3+

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäKastanja Tuomala
Muut tekijätKuvittaja: Kastanja Tuomala
Teoksen nimiErilaiset börröiset kummitukset Lontoossa
SKUP-ERIL-C627E1
Avainsanateläimet, mielikuvitus, kummitukset, satuolennot
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja