Kati Jaakonen : Hellapoliisi : grillilisukkeet

12,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-HELL-C05F11
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Kati Jaakosen "Hellapoliisi : grillilisukkeet" kokoaa yhteen helpot ja herkulliset lisukevaihtoehdot grilliruokien rinnalle salaateista kastikkeisiin ja kasvislisäkkeisiin.

Kesä, mikä ihana syy valmistaa ruoka ulkona grillissä!

Mutta mitä ihmettä tarjota grillatun naudan, possun, broilerin tai kalan seurana?

Tähän kirjaan on koottu helpot ja herkulliset grilliruokien lisukkeet aina salaateista kastikkeisiin ja kylmiin ja lämpimiin kasvislisäkkeisiin. Mukana myös hyviä marinadiohjeita.

Aterian päätteeksi nautitaan tietysti vielä pala makeaa.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäKati Jaakonen
Teoksen nimiHellapoliisi : grillilisukkeet
SKUP-HELL-C05F11
Avainsanatruokaohjeet, ruoanvalmistus, keittokirjat, salaatit, jälkiruoat, grilliruoat, kastikkeet, yhteensopivuus, grillaus, matrecept, grillrätter, grillning, sallader, kokböcker, såser, efterrätter, marinointi, marinering
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja