Kauko Kuha : Ahven-, muikku- ja silakkaruokareseptejä

31,70 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-AHVE-2D488D
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Löydä käytännölliset ja maistuvat reseptit arkeen ahvenesta, muikusta ja silakasta. Tutustu villikalojen herkullisiin valmistustapoihin kotikokin otteella.

Kenelle: Sopii kaikille, jotka etsivät käytännöllisiä kalareseptejä tai ovat kiinnostuneita kotimaisista villikaloista.

2. uudistettu painos. Villikalojen (ahven, muikku ja silakka) konstailemattomia reseptejä jokapäiväiseen käyttöön. Sekä aloittelijalle että pidemmälle ehtineelle kokkaajalle. Yhteensä 30 reseptiä. www.kaukokuha.fi

Olen kalamies, kotikokkailija, insinööri, opettaja ja vapaaherra. Harrastuksiani on mm. kalastaminen sekä kokkailu. Kokkaillessa on aikaa myöten kertynyt suuri määrä erilaisia käytännön arkikäyttöön virittämiäni reseptejä.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäKauko Kuha
Teoksen nimiAhven-, muikku- ja silakkaruokareseptejä
SKUP-AHVE-2D488D
Avainsanatkalaresepti, ahven, Kalaruoka, kalakirja, muikkuresepti
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja