Kerstin Lokrantz : Vaatteita vaivatta 2

Alkaen 7,50 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-VAAT-80D578
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Kerstin Lokrantzin teos esittelee 24 erilaista muotiasustetta inspiroituna ajattomista kansanvaatteista ja tarjoaa helppotajuiset kaavat ja ohjeet ompeluun.

Huolettomien käyttöasujen mallikuvat, kaavat ja ompeluohjeet

Eri maiden ajattomat kansanvaatteet ovat nykya jan huoletonta muotia, käyttöasu teita parhaimmillaan. Kangasta vaihdellen samoista malleista saa asuja eri tarkoituksiin, ja mikä parasta: näitä 'suorasaumaisia' on helppo ja hauska ommella itse. Kerstin Lokrantzin kaksiosaisen kirjan toisessa osassa 24 muotiasusteen mallikuvat, kaavat ja ompeluohjeet.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäKerstin Lokrantz
Muut tekijätRitva Alku
Teoksen nimiVaatteita vaivatta 2
SKUP-VAAT-80D578
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja