Koiran maailma, 8 - Koirahieronta ja -homeopatia

Ei varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-KOIR-539151
Katso kaikki vaihtoehdot

Kirjasarjan kahdeksas kirja, eli Koirahieronta ja -homeopatia, sisältää osiot Koiran oikeaoppinen hieronta ja Homeopatiaa koirille kotikonstein.

Hierontaterapian aloittamalla voit parantaa koiran hyvinvointia, nopeuttaa sen parantumista, poistaa häiriöitä ja lievittää kipua. Tämä käytännön opas opettaa useita menetelmiä, joiden avulla voit työskennellä menestyksekkäästi. Koiranomistaja voi lisäksi monissa tapauksissa hoitaa lemmikkinsä itse pehmeästi ja luonnonmukaisesti homeopatian keinoin.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
Muut tekijätTanja Piirainen & Angela Münchberg ym.
Teoksen nimiKoiran maailma, 8 - Koirahieronta ja -homeopatia
Avainsanatvaihtoehtolääkintä, homeopatia, koira, hieronta, terveydenhoito, eläinlääkintä, homeopaattiset valmisteet
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja