Koiran vauvakirja

15,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-KOIR-E6D0A3
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Koiran vauvakirja tarjoaa mahdollisuuden tallentaa ensimmäisen pentuvuoden ikimuistoiset hetket ja tärkeät kehitysvaiheet yksiin kansiin. Kirja auttaa luomaan pysyvän muiston omasta karvaisesta perheenjäsenestä.

Koiran vauvavikirjaan omistajani voi kirjata muistiin ensimmäisen pentuvuoteni tärkeät tapahtumat. Se käsittelee luovutusiääni, rokotuksiani, maailmani avartumista ja taitojeni lisääntymistä. Mukaan mahtuvat koulutukseni, kaverini, leikkini ja ensimmäiset näyttelyni.

Koiran vauvakirja on jaettu kolmeen, ikävaiheen mukaiseen osaan. Täytettynä se on oiva hakuteos ja pysyvä muisto minusta, ihmisen parhaasta ystävästä!

Hanne Asplund on oululainen toimittaja, jolla on kotona kaksi chihuahuaa. Lea Virolainen on graafinen suunnittelija.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
Teoksen nimiKoiran vauvakirja
SKUP-KOIR-E6D0A3
Avainsanattäyttökirjat
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja