koonnut Hannu Tarmio : Ajatuksia naisesta ja naiselle

Jopa -50 % Alkaen 2,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
0121961
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Ajatuksia naisesta ja naiselle kokoaa pohdintoja naiseudesta elämän eri osa-alueilla aina kauneudesta ja iästä rakkauteen ja äitiyteen. Teos tarjoaa inspiroivia ajatuksia ja oivalluksia arjen keskelle.

Rakastan ruohonleikkurinkoneen ääntä. Se kertoo että jotain tehdään ja että tekijä en ole minä.
Helen Hayes

Naisen osa • Nainen ja kauneus • Nainen ja ikä • Nainen ja vaatteet • Nainen ja rakkaus • Nainen ja avioliitto • Nainen ja äitiys • Miesten ajatuksia naisesta • Naisten ajatuksia naisesta • Naisen viimeiset sanat

Ajattelemisen ja oivaltamisen iloa itse kullekin arkipäivän lomassa.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
ErikoisominaisuusAlennus
Tuoteryhmä
Tekijäkoonnut Hannu Tarmio
Muut tekijätHannu Tarmio
Teoksen nimiAjatuksia naisesta ja naiselle
SijaintiPaikallisvarasto Lähetetään seuraavana arkipäivänä
KustantajaWSOY
Painovuosi1979
Painos2
SidontaSidottu kansipaperein (kovakantinen)
Sivumäärä221
Kielisuomi
ISBN951009062X
KuntoHyvä + (K3+)
Kansipaperin kuntoJonkin verran kulumaa/pienoisia repeämiä
MuutaJonkin verran kulumaa
SKU0121961
Korkeus (mm)215
Syvyys (mm)159
Paksuus (mm)25
Paino (g)604
VerokantaALV 13,5 %
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja