Leivonta : yli 100 hyvää ohjetta

Alkaen 5,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-LEIV-DC8757
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Leivonta: yli 100 hyvää ohjetta tarjoaa selkeitä ja inspiroivia reseptejä niin aloittelijoille kuin kokeneemmillekin leipojille.

Takakansi

Leipominen on hauskaa! Valmista itse ihanat täytekakut, tortut, muffinit, suolaiset piirrat, leivät... ja herkuttele! Leipominen saattaa arveluttaa kokematonta kokkia, mutta se on helpompaa kuin luulisi. Tämä kirja sekä ohjaa vasta-alkajaa että antaa hyviä uusia ideoita tottuneelle leipojalle.

• 112 houkuttelevaa ohjetta
• Selkeät ja helpot valmistusohjeet takaavat onnistuneen lopputuloksen

Esittely

Leipominen on hauskaa! Valmista itse ihanat täytekakut, tortut, muffinit, suolaiset piiraat, leivät... ja herkuttele. Tämä kirja sekä ohjaa vasta-alkajaa että antaa hyviä uusia ideoita tottuneelle leipojalle.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
Muut tekijätLaura Beck
Teoksen nimiLeivonta : yli 100 hyvää ohjetta
SKUP-LEIV-DC8757
Avainsanatruokaohjeet, leivonnaiset, keittokirjat, leipominen, kakut
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja