Lempi Jääskeläinen : Teikari vai kauppamies

Alkaen 4,50 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-TEIK-78A872
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Lempi Jääskeläisen teos herättää vanhan Viipurin eloon ja yhdistää kiehtovasti historian sekä romantiikan.

LEMPI JÄÄSKELÄINEN, oman maamme historiassa liikkuvien romaanien suosittu kirjoittaja, on uudessa teoksessaan loihtinut vanhan Viipurin elämään ja yhdistänyt viehättävällä tavalla historian ja romantiikan.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäLempi Jääskeläinen
Teoksen nimiTeikari vai kauppamies
SKUP-TEIK-78A872
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja