Maailman nähtävyydet 8

Alkaen 8,50 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-MAAI-4AFBF3
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Lähde kiehtovalle matkalle maailman upeimpien luonnonilmiöiden ja maisemien pariin – tulivuorilta jäätiköille ja autiomaista suistoihin.

kultaiselle matkalle halki maailman Iso Suolajärvi Mississippin suistomaa Everglades Mekongin suistomaa Keidas Touggourtin alueella Fajum, Egypti Tonavan suisto Camargue Pellworm ja Halligen Yellowstonen kansallispuisto Aconcagua Tulivuori Mauna Kea Stromboli Fujiyama Kilimanjaro Ngorongoron kraatteri Vatnajökullin jäätikkö Antrimin basalttilaatio Etna

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
Muut tekijätMikko Kilpi & Flavio Conti ym.
Teoksen nimiMaailman nähtävyydet 8
AlkuteosI Cento Monumenti
SKUP-MAAI-4AFBF3
Avainsanatnähtävyydet, tulivuoret, jäätiköt, autiomaat, suistot, keitaat
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja