Markkinoinnin ideakirja

Alkaen 8,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-MARK-2E94DB
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Markkinoinnin ideakirja esittelee suomalaisen markkinoinnin kirjallisuuden parhaimmistoa ja tarjoaa inspiroivia katkelmia alan teoksista.

Tämä on erikoispainos.

Kirja on tehty vain Idea '99 -päivän osallistujille. Teokseen on koottu pätkiä suomalaisen markkinoinnin kirjallisuuden parhaimmistosta. Näin saatte esimakua siitä, mitä nämä kirjat pitävät sisällään. Ja kun on päässyt maistamaan "makiaa hyvää" sitä haluaakin ehkä pienen palan sijasta koko kakun.

Antoisia lukuhetkiä!

PS. Kirjan loppuun on varattu esipainettu tilauslomake, jos sattuisi mieli tekemään lisää.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja