Marlene Jablonski : Kolme pesukarhua ei ole lainkaan liikaa

18,80 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-KOLM-D43D02
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Kolme pesukarhua muuttaa ullakolle ja tuo mukanaan yllätyksiä ja seikkailua. Sarjan kahdeksas osa tarjoaa jälleen lämpöä, ystävyyttä ja jännitystä.

Kenelle: 7–12-vuotiaille eläinseikkailuista pitäville lapsille.

Lillin kodin ullakollae on muuttanut kolme pesukarhua. Oi, ne ovat kivoja! Mutta kun naapuri saa tietää niistä, seuraa melskettä ja meteliä. Ja pian Lilli näkee, kuinka naapuri sulloo pesukarhut säkkiin ja vie autoonsa. Miten Lilli saa pelastettua pikku pesukarhut?

Onneksi Lillillä on Jesaja ja reippaat eläinystävät apunaan, niin kuin aina!

Marlene Jablonski on ideoinut yhdessä Liliane Etelätuuli -sarjan aikaisemman kirjoittajan Tanya Stewnerin kanssa tämän osan.

Pitkään odotettu sarjan kahdeksas osa!

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäMarlene Jablonski
Muut tekijätKuvittaja: Florentine Prechtel
Kääntänyt: Maarit Varpu
Teoksen nimiKolme pesukarhua ei ole lainkaan liikaa
SKUP-KOLM-D43D02
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja