Matti Mäkelä : Kaksi vaimoa ja muita kirjoituksia

Alkaen 3,50 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-KAKS-636F2B
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Matti Mäkelän teos tarkastelee miehen elämää ja tunteita terävästi ja romantisoiden, käsitellen aiheita mustasukkaisuudesta ja epäluulosta rakkauteen ja perversioihin.

Matti Mäkelä kertoo miehestä ja väijäämättä myös naisesta. Rakkaudesta, mustasukkaisuudesta, mummon potkukelkasta, epäluulosta, väkivallasta, säähistoriasta, viinanjuonnista, liikakansoituksesta, perversioista, työkalulaatikosta, miehestä jolla on kaksi vaimoa. Kiivaasti ja romantisoiden. Totisesti ja terävästi.

Päällys Kirsikka Mänty, päälllyksen kuvaus Studio Paavo Heikkinen

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäMatti Mäkelä
Teoksen nimiKaksi vaimoa ja muita kirjoituksia
SKUP-KAKS-636F2B
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja