Mikko Laakso : Hulvatonta menoa ja luovaa ajattelua : kauppatieteiden kandidaattiyhdistys ry 1925-2001

Alkaen 11,50 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-HULV-CB980C
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Hulvatonta menoa ja luovaa ajattelua tarjoaa eläväisen katsauksen Kauppatieteiden Kandidaattiyhdistys ry:n vaiheisiin ja perinteisiin Helsingin kauppakorkeakoulussa. Teos välittää autenttista kandihenkeä ja esittelee yhdistyksen värikkään historian, unohtamatta salaperäisiä ja kiintoisia perinteitä.

Kenelle: Kauppatieteiden opiskelijoille ja järjestöhistoriasta kiinnostuneille.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäMikko Laakso
Teoksen nimiHulvatonta menoa ja luovaa ajattelua : kauppatieteiden kandidaattiyhdistys ry 1925-2001
SKUP-HULV-CB980C
Avainsanatjärjestöhistoriikit, historiikit, järjestöt, kauppakorkeakoulut, opiskelijat, organisationshistoriker, Schools of economics, students, Histories, föreningar, Organizations, kauppatieteiden kandidaatit, ekonomie kandidater
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja