Miten menettelisin : hyvän käytöksen kirja
Alkaen 4,50 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-MITE-1BA834

Hyvä käytös on avain sujuvaan arkeen ja juhlaan – tämä opas tarjoaa selkeitä ja arvokkaita neuvoja elämän erilaisiin tilanteisiin.
Hyvä käytös on oikotie moneen asiaan. Rouva Pirjo Lipsanen, aina yhtä tyylikäs ja luonteva käytökseltään, suosittelee tätä kirjaa: "Miten menettelisän on helppotajuinen, elävästi ja mielenkiintoisesti kirjoitettu hyvän käytöksen opas. Se antaa kullanarvoisia ohjeita ja neuvoja elämän eri tilanteisiin kodin juhlista virallisiin tilaisuuksiin. Mielestäni tämä kuuluisi jokaiseen kotiin hyvän käytöksen peruskiveksi antamaan nuorille käytösohjeita, vanhemmille muistinvirkistykseksi ja varmuuden saamiseksi."
PIRJO LIPSANEN
rouva
Lappeenranta
ISOSEEPRA-SARJASSA HYVÄN NÄKÖISIÄ, HYVÄN KOKOISIA, HYVIN HYÖDYLLISIÄ OPPAITA, KÄYTTÖ- JA TIETOKIRJOJA ERI ALOILTA.
PIRJO LIPSANEN
rouva
Lappeenranta
ISOSEEPRA-SARJASSA HYVÄN NÄKÖISIÄ, HYVÄN KOKOISIA, HYVIN HYÖDYLLISIÄ OPPAITA, KÄYTTÖ- JA TIETOKIRJOJA ERI ALOILTA.
* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.
| Tuoteryhmä | |
|---|---|
| Teoksen nimi | Miten menettelisin : hyvän käytöksen kirja |
| SKU | P-MITE-1BA834 |
