Nicole Marie ym. Andersen (tekijät) : Pierre et Colette en route 1

Alkaen 2,50 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-PIER-07CAAA
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Pierre et Colette en route 1 tarjoaa jatkoa ranskan kielen alkeisopintoihin, täydentäen suositun Bonjour, Henriette -kurssin monipuolista oppimiskokemusta.

Kenelle: Kieltenopiskelijoille, jotka hallitsevat ranskan alkeita tai ovat tottuneet kieltenopiskeluun.

Pierre et Colette en route 1 ja 2 ovat jatkoa television ja radion ranskan alkeiskurssille Bonjour, Henriette. Yhdessä nämä kolme osaa muodostavat puolentoista vuoden pituisen ranskan kielen monivälinekurssin vasta-alkajille. Pierre et Coletten mukana voivat opiskelunsa aloittaa ne, jotka jo ennestään osaavat hiukan ranskaa tai ovat muuten tottuneita kieltenopiskelijoita.

Pierre et Colette 1 on lukukauden pituinen kurssi, jota täydentävät opettajan opas, tekstiäänitteet ja Valtion av-keskuksesta saatavat radio-ohjelmien nauhoitteet.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäNicole Marie ym. Andersen (tekijät)
Muut tekijätAnja-Liisa Alanko & Irmeli Pyysalo ym.
Teoksen nimiPierre et Colette en route 1
SKUP-PIER-07CAAA
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja