Niina Hakalahti : Syön aamupalaksi Eiffel-torneja

29,60 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-SYON-CEAFBB
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Niina Hakalahden innostava opas tarjoaa uudenlaisia tapoja lähestyä luovaa kirjoittamista ja kirjallista ilmaisua. 104 kirjoitusharjoitusta houkuttelevat löytämään oman kirjoittamisen ilon.

Kenelle: Kaikentasoisille kirjoittajille ja luovasta kirjoittamisesta kiinnostuneille.

Kirjoittamisen voi aloittaa kuka tahansa, milloin tahansa. Joskus on kuitenkin vaikea päästä alkuun ilman ulkopuolista sysäystä. Niina Hakalahden veikeä ja inspiroiva kirjoittamisopas tarjoaa 104 erilaista harjoitusta - kaksi jokaiselle viikolle - sekä pohdittavaa harjoitusten oheen. Osalle tehtävistä on myös tarjottu vaihtoehtoisia harjoituksia.

Syön aamupalaksi Eiffel-torneja antaa välineet kirjoittamisesta innostumiseen ja sen hyville vaikutuksille altistumiseen. Hakalahti punoo oppaassa yhteen kokeneiden kirjoittajien vinkit ja omakohtaiset kokemuksensa kirjoittamisen saralla. Helposti lähestyttävä teos sopii kaikentasoisille kirjoittajille.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäNiina Hakalahti
Muut tekijätKannen suunnittelu tai taide: Saara Helkala
Teoksen nimiSyön aamupalaksi Eiffel-torneja
SKUP-SYON-CEAFBB
Avainsanatkirjoittaminen, kirjallinen ilmaisu, harrastajakirjoittajat, luova kirjoittaminen, harjoitukset
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja