Patrick Quentin : Kuka on seuraava?

6,50 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-KUKA-E22B0F
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Patrick Quentin tunnetaan maailmanlaajuisesti suosituista Peter Duluth -dekkareistaan, joihin myös "Kuka on seuraava?" kuuluu.

Kenelle: Salapoliisiromaanien ja jännityksen ystäville.

1. T. Marras: Tohtori Kaarretin tapaus. Uuden kotimaisen tekijän salapoliisiromaani.

2. Simon Rattray: Kuningatar vaarassa. Salapoliisiromaani parasta anglosaksista tasoa.

3. Quentin Patrick: Varo naapurin ovea. Kautta maailman tunnetun tekijän uutta tuotantoa.

4. Maria Lang: Varjo vain. Kansainvälistä tasoa olevan ruotsalaisen naiskirjailijan viimeksi suomennettu teos.

5. S. S. van Dine: Greenen perheen salaisuus. Uusintapainos salapoliisiromaanista, jota on sanottu jännittävimmäksi mitä suomen kielellä on julkaistu.

6. Quentin Patrick: Norsu ei unohda. Sirkusmaailmaan sijoitettu mitä jännittävin tapahtumasarja.

7. Mary Roberts Rinehart: Pelokas nainen. Teos sisältää viisi mestarikertojan erinomaista jännitystarinaa.

8. Simon Rattray: Sääli mukavaa miestä. Lopuksi jää lukijan ratkaistavaksi, kuka oli todellinen syyllinen.

9. Stieg Trenter: Rannalle nousi Näkki. Uuden jännityskirjailijan hyvä romaani salamyrkäisistä tapauksista.

10. Quentin Patrick: Kuka on seuraava? Tekijän suosittuja Peter Duluth-romaneja.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäPatrick Quentin
Muut tekijätOiva Talvitie
Teoksen nimiKuka on seuraava?
AlkuteosPuzzle for wantons
SKUP-KUKA-E22B0F
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja