Pehmeä teknologia : pehmeän teknologian symposium 1.4.1978, Helsinki = Soft technology : symposium of soft technology, Helsinki, April 1, 1978

Alkaen 18,50 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-PEHM-20116D
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Pehmeä teknologia tarjoaa uudenlaista näkökulmaa teknologian ja luonnon tasapainoon, kyseenalaistaen resurssien tuhlausta ja peräänkuuluttaen yhteiskunnallista muutosta. Teos tarkastelee, kuinka inhimillisempi ja ympäristöystävällisempi teknologia voi vaikuttaa jokapäiväiseen elämään ja tuotantoon.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
Muut tekijätJuha Savander & E. Juhani Tenhunen
Teoksen nimiPehmeä teknologia : pehmeän teknologian symposium 1.4.1978, Helsinki = Soft technology : symposium of soft technology, Helsinki, April 1, 1978
SKUP-PEHM-20116D
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja