Pertti Palviainen : Polkupyörällä Länsi-Euroopassa

Ei varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-POLK-D29B98
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Lähde pyöräretkelle Länsi-Euroopan viiniviljelyalueille Pertti Palviaisen matkakertomuksen siivittämänä. Monipuoliset kuvat ja kartat herättävät matkan eloon.

Kenelle: Matkailusta ja pyöräilystä kiinnostuneille aikuisille.

Matkani suuntautui tällä kertaa kohden Länsi-Eurooppan viininviljely alueita. Matkalle mahtuu veistöjen ylityksiä niin laivalla kuin lautalla.
Ihmisten ystävällisyys helpottaa matkantekoa, tuoden vaihtelua päivän rytmiin monellakin tavalla.
Haavereitakin sattuu, niin välineille kuin matkaajalle mutta niistä selvitään auttavaisten ihmisten ansiosta.

Kirjan mukana on paljon kuvia sekä karttoja rikastamassa tarinan etenemistä.

Aikaisemmin ilmestyneet: Polkupyörällä Euroopassa.

Oululainen kirjailija joka kirjoittaa matkakirjoja.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäPertti Palviainen
Teoksen nimiPolkupyörällä Länsi-Euroopassa
AvainsanatLänsi-Eurooppa, Matkailu, Polkupyörä, Viiniviljely, matkakertomukset
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja