Petteri Järvinen : Uusi PC-käyttäjän käsikirja

Alkaen 4,50 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
0950411
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Petteri Järvisen teos tarjoaa kattavan ja ajantasaisen katsauksen PC-tietokoneiden käyttöön, hyödyntäen alan johtavan asiantuntijan osaamista.

PC-käyttäjän käsikirja Kaikki PC:stä ja sen käytöstä! Alan johtavan asiantuntijan viides mikroja käsittelevä kirja, täysin uusi versio PC-käyttäjän käsikirjasta, jota on myyty yhdeksän painosta. Uudessa laitoksessa on otettu huomioon alan nopea laite- ja ohjelmatekninen kehitys aina uutta OS/2-käyttöjärjestelmää myöten. Teos sopii sekä itseopiskeluun että kurssikirjaksi, sekä aloittelijalle että edistyneelle.

Petteri Järviselle myönnettiin kirjoistaan valtion tiedonjulkistamispalkinto keväällä 1989.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäPetteri Järvinen
Teoksen nimiUusi PC-käyttäjän käsikirja
SijaintiPaikallisvarasto Lähetetään seuraavana arkipäivänä
KustantajaWSOY
Painovuosi1989
Painos1
SidontaSidottu, kuvakannet (kovakantinen)
Sivumäärä428
Kielisuomi
ISBN9510160202
KuntoHyvä + (K3+)
MuutaHieman kulumaa kansissa, selkämyksessä hieman vinoutta
SKU0950411
Korkeus (mm)214
Syvyys (mm)157
Paksuus (mm)33
Paino (g)968
VerokantaALV 13,5 %
Avainsanatmikrotietokoneet
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja