Philip Kotler : Principles of marketing

Alkaen 62,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
1715754
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Philip Kotlerin "Principles of marketing" tarjoaa kattavan katsauksen markkinoinnin perusperiaatteisiin ja ajankohtaisiin käytäntöihin.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäPhilip Kotler
Muut tekijätGary Armstrong
Teoksen nimiPrinciples of marketing
SijaintiPaikallisvarasto Lähetetään seuraavana arkipäivänä
KustantajaPearson Prentice Hall
Painovuosi2006
Painos11
SidontaSidottu, kuvakannet (kovakantinen)
Sivumääräxx 651+(96) sivu
Kielienglanti
ISBN0131469185
KuntoHyvä - (K3-)
MuutaPienoista naarmuisuutta takakannessa, hieman taipumaa reunoilla, hieman kulumaa kansissa, takana vanha hintalappu
SKU1715754
Korkeus (mm)283
Syvyys (mm)223
Paksuus (mm)32
Paino (g)1872
VerokantaALV 14 %
Avainsanatkuluttajat, kuluttajakäyttäytyminen, verkkokauppa, markkinointi, mainonta, asiakkaat, palvelut, johtaminen, myyntityö, myynti, myynninedistäminen, viestintä, markkinointitutkimus, markkinointiviestintä, hinnoittelu, suoramarkkinointi, tuotekehitys, oppimateriaali, oppikirjat, tuotteet, asiakkuus, brändit, kanavat, strategiat, markkinat (taloustiede), Marketing, Electronic commerce, markkinointikanavat
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja