Pirjo Iivonen : Unelmien talvineuleet

Alkaen 17,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-UNEL-F168C6
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Luo talveen lämpöä ja tyyliä Pirjo Iivosen suosituilla neuleohjeilla, joissa yhdistyvät kauniit kaarrokeneuleet, huivit ja ponchot. Hemmottele itseäsi käsin neulotuilla asusteilla ja löydä uutta inspiraatiota talven pukeutumiseen.

Kenelle: Käsitöiden ja neulonnan ystäville.

Neulo talveksi lämmintä ylle suosikkisuunnittelijan odotetuilla ohjeilla.

Suositun Unelmien huivit -kirjan tekijä vastaa neulojien toiveeseen uudella kirjallaan, jossa on talvisen lämpimiä ja huikaisevan kauniita kaarrokeneuleita, huiveja ja ponchoja sekä hupullinen villatakki, ponchopusero ja siihen sopiva hame. Aloita neulominen nyt ja ota talvi vastaan tyylillä!

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäPirjo Iivonen
Muut tekijätValokuvat: Riina Peuhu
Teoksen nimiUnelmien talvineuleet
Avainsanatasusteet, huivit, käsityöohjeet, käsityöt, neulonta, neuleohjeet, neuletyöt, ponchot, saalit
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja