Reinh Gerling : Keskityksen taito : opetuskirjeissä esitetty kurssi : henkisen työn tekijöille, opiskelijoille, virka- ja kauppamiehille, hajamielisille, hermostuneille, heikkomuistisille ym
Alkaen 5,50 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-KESK-6151C9

Reinh Gerlingin 'Keskityksen taito' tarjoaa kattavan ja helposti ymmärrettävän kurssin itsensä kehittämiseen keskittymisen saralla. Teos sopii kaikille, jotka haluavat parantaa henkistä työskentelyään ja kehittää persoonallisuuttaan.
Kenelle: Opiskelijoille, virka- ja kauppamiehille, hajamielisille, hermostuneille ja heikkomuistisille
Tämän uuden sarjajulkaisun ohjelma käsittää yleishyödyllisiä opas- ja käsikirjoja kaikilta tiedon ja taidon aloilta. Sen tarkoituksena on pystyä hyödyttämään kaikkiin sivistysluokkiin kuuluvia kansalaisia. Kukin siihen liitettävä teos sisältää omalta alaltaan mahdollisimman täydelliset, mutta samalla yleistajuiset ja viehättävästi kirjoitetut tiedot. "Tieto ja taito" on suunniteltu muodostuvaksi todelliseksi jokaisen kansalaisen kotiopistoksi.
Ensi niteenä on ilmestynyt
Reinh. Gerling: Keskityksen taito.
Tärkeä, suuriarvoinen itsenkasvatusteos.
Ensi niteenä on ilmestynyt
Reinh. Gerling: Keskityksen taito.
Tärkeä, suuriarvoinen itsenkasvatusteos.
* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.
| Tuoteryhmä | |
|---|---|
| Tekijä | Reinh Gerling |
| Muut tekijät | Eino Woionmaa |
| Teoksen nimi | Keskityksen taito : opetuskirjeissä esitetty kurssi : henkisen työn tekijöille, opiskelijoille, virka- ja kauppamiehille, hajamielisille, hermostuneille, heikkomuistisille ym |
| SKU | P-KESK-6151C9 |
