Sanna Karppinen : Lappalaiskoirat - iloisesti läsnä

25,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-LAPP-5BF6D5
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Lappalaiskoirat – iloisesti läsnä on lämminhenkinen ja runollinen kunnianosoitus Lapin koirille. Teos välittää pohjoisen luonnon taikaa, leikkisyyttä ja koiraystävän kanssa jaettuja elämän pieniä ihmeitä.

Kenelle: Koirista ja lappalaisista koiraroduista kiinnostuneille aikuisille.

"Sen katseessa on Lapin taikaa, ymmärrystä vuosisatojen ja tunturien taikaa. Se on kuin pohjoistuuli, villi ja aina valmiina leikkiin.

Ystäväni kohtaa jokaisen päivän ilolla, tutkii maailmaa kuin ensi kertaa. Yhdessä löydämme elämän pienet ihmeet tien pientareiden satumaan."

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäSanna Karppinen
Teoksen nimiLappalaiskoirat - iloisesti läsnä
SKUP-LAPP-5BF6D5
Avainsanatlemmikkieläimet, suomenlapinkoira, pystykorvat, lapinporokoira, ruotsinlapinkoira
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja